DARMOWA DOSTAWA POWYŻEJ 249 ZŁ
 

Formy płatności

Przelew tradycyjny: 

Jeżeli zdecydujesz się na przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą zamówienie i zawierającą niezbędne dane do dokonania przelewu. Prosimy o wpisanie wyłącznie numeru Twojego zamówienia w tytule przelewu, co umożliwi nam szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie zostanie natychmiast przekazane do realizacji. Należy jednak mieć na uwadze, że operacje bankowe oraz zaksięgowanie środków mogą potrwać kilka dni roboczych. Pamiętaj również o dokonaniu oddzielnych przelewów dla każdego zamówienia oraz o umieszczeniu numeru zamówienia w tytule przelewu.

Dane do przelewu:
Bank Credit Agricole, nr konta: 67 1940 1076 3253 0438 0000 0000
AD-DEK ADRIAN WSZELAKI

Płatność za pobraniem:

Masz możliwość dokonania płatności za zamówienie bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest poprawny i zawiera wszystkie niezbędne informacje potrzebne do pomyślnego doręczenia przesyłki. Dodatkowo, zwróć uwagę na to, aby numer telefonu podany w zamówieniu był poprawny i aktualny. Ważne jest, aby przygotować dokładną kwotę do zapłaty, ponieważ kurierzy nie są zobowiązani do wydawania reszty.

Płatności elektroniczne:

Przelewy24 to jeden z wiodących na polskim rynku operatorów płatności internetowych. Bramka umożliwia realizację płatności między innymi za pomocą przelewów internetowych, kart płatniczych, BLIKa, Apple Pay czy Google Pay.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping
Facebook